InLei® Trend Kaş ve Kirpik Boyaları Adım Adım Uygulama Prosedürü

Karşınızda Eşsiz, Mükemmel Kaş ve Kirpik Boyaları InLei® İtalyadan
İnLei Kaş Boyası Türkiye Fiyat, Nasıl Yapılır?
Genellikle uygulamalarda en popüler ürünler ile çalışmakla özen gösteririz ve belirli bir tedaviye eşlik eden araçları veya ürünleri perde arkasında bırakırız! Bu nedenle bugün boyalar ve renkler hakkında konuşmaya geri dönmek istiyoruz.
Günümüzde kaşların bakımı çok yüksek taleplere ulaşmış, kirpiklerimizi ve kaşlarımızı güzelleştirmek için gözlere daha fazla özen gösterme arzusu giderek artmaktadır. Bunu yapmak için InLei® boyalarından daha iyi ne olabilir?

BOYAMIZDA NELER VAR?

İnLei Argan Yağlı Kaş ve Kirpik Boyaları
InLei® boyasının tüm renkleri İtalyan menşeli profesyonel ürünlerdir. Amonyak içermeyen ve Argan Yağı bakımından zengin özel formülasyonları, yoğun gölgelerin oluşması için saçın yapısına daha fazla nüfuz etmesine ve zamanla kalıcı bir etkiye izin verir, ayrıca Argan Yağı'nın varlığı da saçın kuruluğunu ve kırılganlığını azaltır. Kirpiklerinizi ve kaşlarınızı güzel ve sağlıklı tutar!

InLei® boya hattı ayrıca InLei® Lash Filler ve InLei® Brow Bomber  Kirpik Perması işlemlerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ; Bu profesyonel tedavilerde boyama, saçın ışıltılı bir renkle aydınlatılmasına imkan verir ve Filler aracılığı ile kalınlaşma aşamasında saç pullarının açılması sürecinde önemli rol oynar. Daha fazla ayrıntıya girelim.

Kirpik Boya Oksidanı İnLei Developer Krem

InLei® boyası, kozmetik ürünlerde kullanılan bir madde olan monoetanolamin içerir. İşlevi, ürün içindeki PH'yi dengelemek ve diğer bileşenlerle alerjik reaksiyon riskini önlemektir. Bu faktör, boyalarımıza bir avantaj ve daha fazla güvenlik sağlar. Ek olarak, boyalara, kirpiklerin ve kaşların karakteristik yapısının işlenmesi için özel olarak tasarlanmış stabil bir emülsiyon sağlayan 1,5% Krem Oksidanı daha önce olmadığı kadar güvenlidir. Doğal kirpiklerimiz, kaşlarımız nazik ve ince oldukları için bazı kullanılan boyaların oksidan oranı 2,5- 3% veya daha fazlası. Yüksek oranlı oksidanlar nazik kaş ve kirpik saçına yüksek orada yakma, yapısına zarar vermekle olur. 

Bu yüzden profesyonel ürünlere sahip olmanın yanı sıra GÜVENLİ ÜRÜNLERİMİZ de var!

İnLei® Markasının Boyaları Kaç Renk?

InLei® boyalarının renklerinin sizi şaşırtmasına izin veriyoruz. Şu anda sizin için hayal kurmanızı sağlayacak 8 farklı, mükemmel renkte boyalarımız var!

 1. SHİNY BLACK (siyah); 

 2. BROWN (kahve rengi); 

 3. LİGHT BROWN  (açık kahve rengi); 

 4. CHESTNUT (kestane rengi); 

 5. SİLVER  (gri); 

 6. CAPPUCCINO . 

 7. NİGHT BLUE  (siyah mavi);

 8.  RED (kırmızı); 

 

 

İnLei TREND Kaş ve Kirpik Boyaları

Bu 8 temel renkten 2 rengi karıştırarak sayısız ton elde edebilir, her müşteriye uygun tonda yansımalar ve renkler elde edebilirsiniz!
Ama hepsi bu kadar değil! InLei® boya serisinde , kaşların rengini temel renklerine göre aydınlatarak tamamen farklı renge değiştirmek istediğiniz, tüm durumlarda çok faydalı olan Argan yağı ile kaşlar için SUNSHINE kaş açıcıyı kullanabilirsiniz. 

BOYAYI NASIL KULLANIRSINIZ VE KİMLER KULLANABİLİR?

InLei® Kaş ve Kirpik Boyaları sadece Profesyonel Uzmanlar için tasarlanmıştır! kendi kendine işlem yapılması tavsiye edilmez!

Kullanım talimatları:

 1. InLei® Saline Solutionu pamuklu ped yardımıyla kirpikleri veya kaşları yağdan arındırın.
  Saline Solution İnlei Kaş ve kirpik Yağdan arındırıcı
 2. Boyayı hazırlamak için metal olmayan karıştırma kabı kullanmanız gerekir. Bu gösterge, kase içindeki ağır metallerin boya ve oksidan ile olası alerjik reaksiyonlara neden olmasını önlemek için çok önemlidir. Maddelerin aynı anda rahat ve güvenli bir şekilde karıştırılması için InLei® SOLO ve InLei® TRIO boya karıştırma kaplarını kullanmanızı öneririz .
  Kaş ve Kirpik Boya Karıştırma Kabı İnlei
 3. Müşteriye uygun renk belirledikten sonra, InLei® Boyayı InLei® Developer Oksidan Kremi ile 1:1 boya karıştırma kabına damlatın. Homojen bir krem ​​elde edilene kadar karıştırın.
  İnLei Developer Crem Boya Oksidanı
 4. Bir fırça yardımı ile elde edilen karışımı renklendirilecek bölgeye sürün, tüm tüyleri doğru bir şekilde kaplayın ve kaşların tasarımına uygun şekilde dikkatlice sürün. Yapılacak işin türüne göre doğru fırçayı seçin bu özellik ile kaş tasarımında çok önemlidir: dolgu, kenarlık,  InLei® LEONARDO , PICASSO , VINCENT VEYA MICHELANGELO arasından seçim yapabileceğiniz geniş bir fırça yelpazesine sahibiz.
  Kaş Tasarım Fırçası İnLei
 5. Saç tipine bağlı olarak 6 ila 12 dakika arasında gerekli süre boyunca bekletin ve bu süreleri aşmamaya özellikle dikkat edin.
  Kaş ve Kirpik Boyama İşlemi Nasıl Yapılır
 6. Boyayı pamuklu bir bezle çıkarın.
Remover Pad glomir.com

KALICILIK SÜRESİ?

Her türlü renklendirmede, saçlarımızı boyadığımızda olduğu gibi, InLei® boyasının süresi de saç tipine ve kirpiklerin veya kaşların uzama hızına bağlı olarak değişebilir. Yaklaşık süresi (saçta) 4 ile 6 hafta arasında değişiklik gösterebilir.

Ve ciltte çok sevilen kalıcı boya izi?  Saç rengine göre sınırlı bir tutuş sağlayan bu uygulamaya yönelik taleplerde artış oldu. Kaş boyaları ciltte uzun süre kalmalarını çok etkileyen: soyulma (kuru cilt) ve aşırı sebum üretimi (yağlı cilt) dolayı kaş boyaları ciltte 4 ile 15 gün arasında değişen bir sürede kalıcıdır. 

Elbette müşterilerinizin kusursuz görünmesi için renklendirmeden en az 1 ay sonra tekrarlamak mümkün!

Bu bağlamda, tüm InLei® ürünlerinin sektördeki profesyonellerin özel kullanımına yönelik olduğunu, kendin kendine yap ürünleri olmadığını hatırlatırız!

Sevgili Kaş Sanatçısı, Lamimaker ve Kirpik Stilisti, InLei® boya serisinin tüm renklerini kullanarak müşterilerinize muhteşem bir görünüm garanti etmek için son derece profesyonel ürünlerle çalışma fırsatını kaçırmayın !!!

Basit bir tedavi ile birkaç dakika içinde doğallık ve netlik.

Mühteşem Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

 Bizi İnstagramda takip edin: @inlei_turkey

 

Комментировать