Basit Bir Kirpik Perma İşleminden Profesyonel "Lash Filler" Prosedürüne

İnLei® LASH FİLLER prosedürü güzellik sektörünün başkenti İtalyadan Türkiyeye geldi 

İnLei Lash Filler Kirpik Lifting Dolğu Tedavisi

Bu mühteşem uygulamayı (ürünü) sizler ile paylaşmaktan çok gurur duyuyorum. İnLei® "LASH FİLLER" 2017 Temmuz ayında İtalyada doğdu, kısa zaman içinde bütün dünyada 10 binlerce Profesyonel uzmanın "LASH FİLLER" uygulamasında vazgeçilmezidir. 

Günümüzde doğal kirpikleri kıvırma uygulamalarının bir çok farklı ismi var. Neden Farklı bir isimleri var, sonuçta yaptığı işlemler aynı değil mi? diye soracak olursanız: kullanılan ürün içeriği tamamen her birinde farklıdır. Bu yüzden herhangi kirpik perma solusyonu ile yapılan işleme Kirpik Laminasyonu yada Kirpik Lifting adı verilmesi müşterileri yanıltıcı olur. 

Günümüzde kirpik laminasyonu, botoks ve çeşitli kirpik büyütme ürünleri gibi birçok farklı tedavinin tadını çıkarabiliyoruz . Öyleyse, bu tedaviler arasındaki önemli farkın ne olduğunu birlikte görelim:

Perma Laminasyon Botoks Büyüme ürünü 
1. Amonyak ve hidrojen peroksit bazında çalışır.
2. Maddelerin içeri girmesine izin veren saç pullarını açar. Herhangi bir önemli beslenme olmaksızın sabit bir kıvrım verir.

1. Tiyoglikolik asit ve sodyum bromat bazında çalışır.
2. Kutikül açmadan saça nazikçe nüfuz eder.
3. Saçı içten besleyerek stabil bir eğrilik verir. Doğru bakım ile beslenme prensibi saçın içinde kalır ve yıkanmaz.

1. Laminasyonda perma işlemine ek olarak veya tek başına kullanılır.
2. Doğal saçlar için keratin, pantenol ve Argan yağı bazlı özel besleyici maddeler içerir. Kirpiklerin korteksini besler.
1. Çok farklı içerikler temelinde çalışır: Markaya göre, saçın beslenmesine ve güçlendirilmesine bağlıdır. Hatta bazıları hormon bazında üretilir.
2. Saça nüfuz eder, bazıları kirpiklerin uzamasını uyaran ampullere ulaşır. Saçın uzunluğu gerçekten uzar, ancak yoğunluğu arttırmaz bu nedenle kırılgan olurlar, saçın içi "boş" kalır. Profesyonel uzmanlar tarafından tavsiye edilmez!

 

Artık 70% uzmanların daha bilmediği faydalı konuyu biliyorsunuz!

Yıllarca süren araştırmalar sonucunda Lash Filler solusyonları İtalyada dünyaya geldi.

Size gerçekten sonuç veren özel ve yenilikçi bir formül sunuyoruz . Lash Filler, şu özelliklere sahip bir kirpik tedavisidir:

  • Kirpiklerin yapısını besler ve onarır;
  • 3 uygulamada saç kalınlığını ortalama % 24 oranında büyütür ;
  • Saç kökünü güçlendirerek kirpiklerin büyümesini etkiler ;
  • Gerçek kişisel ihtiyaçlara dayalı mükemmel yumuşacık silikon pedler (10 farklı tür)
  • Temmuz 2017'den beri profesyonel bir tedavi olarak kendini kanıtladı

Tüm bu önemli nitelikler , Milano Araştırma Enstitüsü  tarafından yürütülen klinik testlerle analiz edilmiş ve onaylanmıştır. Kesin olarak söyleyebiliriz ki bu, saça gerçekten kalınlık veren ve onu zarar vermeden besleyen dünyadaki ilk tedavidir.  

"LASH FİLLER", tüm tedavinin temeli olan çok hassas perma formülünden yola çıkılarak yapılandırılmıştır . BOYA , kimyasal işlemle birlikte olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve 1,5% oranında rafine oksijen ile uyumludur . Son olarak işlemi kapatır ve mühürler, kirpiklerin yapısını tanımlayan , besleyen , kalınlaştıran ve güçlendiren Dolgu , müşterimizin kirpiklerine renk , parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Aşağıda "LASH FİLLER" in bilimsel gelişiminin araştırma eğilimini gösteren bir tabloya göz atalım .

 Ölçü birimi = mikron.

İlk sütundaki sayılar, Filler tedavisi gören bazı farklı gönüllüleri temsil etmektedir.
T0, tedaviye başlamadan önce kirpik çapıdır.
T1, Lash Filler tedavisinden hemen sonraki çaptır
T1’ ilk uygulamadan 4 hafta sonra kirpiklerin çapıdır
T2, ikinci tedaviden hemen sonraki çaptır
T2' İkinci tedaviden 4 hafta sonra ve ilk tedaviden 8 hafta sonra kirpiklerin çapı
T3, üçüncü tedaviden sonraki kirpik çapıdır

Test süresi boyunca, gönüllüler sonuçları etkileyebilecek maskara veya herhangi kirpik büyüten serum ürünleri kullanmadılar, sadece makyajı her gün nazikçe çıkarmak için İnlei Mousse makyaj temizleyici köpüğü kullanılmıştır.
Dikkatinizi T1' ve T2' maddelerine odaklamak isterim: bunlar tedaviden 4/8 hafta sonra toplanan verilerdir ve bu veriler, geçen haftalardan sonra bile kirpiklerin kalınlığının baştaki ile karşılaştırıldığında daha fazla kaldığı çok açık değerlerdir. Bu, "İnLei Lash Filler bileşenlerinin" saçın içinde mükemmel bir şekilde kapalı kaldığını ve kökünden başlayarak saç yapısını beslediğini ve kalınlaştırdığını doğrular.

Güçlü

İçindekiler:

  • “Filler INLEI®” serisinin ürünleri, yalnızca İtalyan ve / veya Avrupa üretiminin yüksek kaliteli bileşenleri ve hammaddeleri ile oluşturulur .
  • Mükemmel bileşenler "FİLLER 3" , kirpiklerin daha uzun, daha kalın ve daha güçlü olmasını sağlayan Panthenol ve BIOTINOL TRIPEPTIDE-1 ile dengeli bir formülün karmaşık sonucudur.

Kaş ve Kirpik Boya Fiyatları

Birlik:

  • Lash Filler solusyonlarından harika sonuç alabilmek için İnLei Boyaları solusyonlar ile uyumlu işbirliği yapar
  • Müşterinin göz yapısına ve almak istenilen sonuçlar göre 10 farklı boyutta olan silikon pedler, mükemmelliğe eşlik eder.
  • Avrupa kozmetik yönetmeliği tarafından kirpikleri ve kaşları boyamak için  kullandığımız krem oksidan önerilen 1.5% (5 vol) kirpik ve kaş saçlarını nazikçe boyamakta Lash Filler ile harika uyum sağlar. 

İnLei Kirpik Silikon Bigudi ve Silikon Pedleri

InLei® markasının benzersiz “ LASH FİLLER  prosedürü Türkiye de kadınlarımızın güzelliğine güzellik katacağını garanti eder. Bu harika sektörün büyümesine kadınların estetik ve güzellik alanını artıracak, aynı zamanda yeni bir moda yaratacak son derece profesyonel bir ürünün inanılmaz sonuçlarını size tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

InLei® ile OLAĞANÜSTÜ FARK yarat!

İnLei Lash Filler Türkiye Kirpik Lifting Ürünleri

 Bizi İnstagramda takip edin: @inlei_turkey

Leave a comment