InLei® Sensitive Wax Hassas yüz tüylerini alma prosedürü nasıl yapılır?

Boncuk Balmumu İle Yüz Tüyleri nasıl Alınır

Yeni hassas yüz tüy döküc boncuk ağda InLei® SENSITIVE WAX' ile tanışın!

Güvenli, sertifikalı ve kullanımı kolay:

NEDEN BU BONCUK AĞDAYI SEÇMELİSİNİZ?

 • Yüzün hassas bölgelerini tedavi etmek için özel olarak tasarlanmış profesyonel bir üründür.
 • Alerjik reaksiyonların ana nedeni olan parfüm içermez.
 • Hipoalerjeniktir
 • Genellikle alerjiye neden olan bir bileşen olan kolofoniyi (reçine olarak da adlandırılır) içermez. Günümüzde aslında birçok alerjik reaksiyon vücudumuzun iyi bildiği doğal maddelerden kaynaklanmaktadır. Bu durumlardan ve cilt tahrişlerinden kaçınmak için, InLei® Hassas Ağda ürünümüzün ana bileşeni sentetik bir reçinedir.
 • Ağrıyı azaltır
 • Kızarıklık ve şişlik oluşturmaz
 • 4-6 haftaya kadar mükemmel sonuçlar garanti eder

 

HASSAS ALANLARDA SAÇ ALIMI İÇİN ÖZEL MUM

Bu ürün özel olarak yüz için yaratılmıştır. Bu yenilikçi tüy dökücü ürün sentetik bir mumdur: daha önce de belirtildiği gibi, bu özellik onu en hassas bölgelerin tedavisi için ideal hale getirir.

İçine parfüm koymamak konusunda zor bir karar verdik: Bir yandan bir markaya kişilik kazandıran ve onu tanınır kılan şey budur, diğer yandan alerjik reaksiyonların ana sorumlusu parfümdür. Marka bilinirliğine daha az, cilt sağlığına daha çok önem vermeyi seçtik. Balmumu ısındığında ve gözeneklerin genişlemesini arttırdığında, cildi derinden etkileme yeteneğine sahiptir, ancak Hassas Ağda'mızın nazik formülasyonu kızarıklığa neden olmaz ve cilt tahrişini önler.

Boncuk ağda ile taş tasarımı nasıl yapılır?

KÜÇÜK ÇABA VE YÜKSEK HASSASİYET!

InLei® SENSITIVE WAX, saçın uzama yönüne bakılmaksızın her yöne uygulanmasına ve soyulmasına izin veren en son teknolojilerle yapılmış elastik bir mumdur.

Yumuşak ve inanılmaz derecede saran dokusu, kullanımı kolaylaştırır: daha hızlı, daha hassas ve daha etkili bir çalışma için her bir kılı sarar! İlk kat ile tüylerin 98,9% 'una kadar çıkarabilirsiniz. Yüksek hassasiyet garantili: yüz ağda için gerçek bir buluş. Hem kalın tüyleri hem de ince tüyleri zahmetsizce alacaksınız.

Deride yanma riskini ortadan kaldıran ve çıkarıldıktan sonra bile elastik kalan, düşük sıcaklıkta erime özelliğine sahiptir. Yapısı, cildi aşırı zorlamadan son derece kolay çalışma sağlar.

Çalışması çok kolay: Birçok yeni başlayanlardan denemelerini istedik ve hepsi kızarıklık ve şişlik olmadan mükemmel pürüzsüz bir yüzey elde etmeyi başardılar.

CIMBIZ VS WAX

Cımbız ile Kaş Alma VS Ağda Farkı

Hassas Ağda neden cımbızdan daha iyidir?

Müşteriye acı vermez: Ağdamızı deneyen tüm gönüllüler cımbız kullanmaya göre çok daha az acı çektiklerini söylediler. Cımbızlara dayanamayan müşterilerin 97% wax tan çok memnun kaldılar
 • Kusursuz ve kalıcı sonuçlar elde edilmesini sağlar.
 • Cımbızla alınan saçlarda: doğal saç kalınlaşma ve saçın işlem esnasında kesilmesine neden olur. Balmumu kullanırsanız, saçı kökü ile birlikte çıkarmanız daha kolaydır.
 • Mumun elastik yapısı, uzmanın işini daha kolay ve daha hızlı hale getirir.
 • Nihai sonuç son derece kesindir ve kaşa temiz bir çizgi şekli verir.

İTALYA'DA TEST EDİLMİŞ, SERTİFİKALI ÜRÜNDÜR. InLei® SENSITIVE WAX, Avrupa menşeli hammaddeler içerir ve 100% İtalya'da üretilmiştir, kalite GMP sertifikası (İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası) ile garanti edilmektedir.

InLei® Sensitive Wax ile tüy alma prosedürü nasıl yapılır?

İnLei Sensitive Wax İle Nasıl Kaş tüyleri alınır

 

 1. Gereken miktarda boncuk ağdayı ısıtma makinesine koyun
 2. Tüylerin alınacak alanını temizleyin. Bunun için InLei® Saline Solution temizleme solüsyonunu kullanın ve cilt tamamen kuruyana kadar bekleyin.

 

Kaş Alma nasıl yapılır? Yüz tüyleri almanın en yeni ve acısız yolu

 

3. Balmumu 50 ° C sıcaklıkta ısıtın

 

Boncuk Ağda İle Kaş Nasıl Alınır? Hassas Boncuk Ağda Satın al

 

4. Sıcaklığı test etmek için bir ahşap spatula yardımı ile uygulanacak bölgeye yayın

5. Balmumunun sertleşmesini bekleyin

6. En iyi sonuç elde edilebilmesi için cildi gerdirerek hızlı hareketle işlem yapın. InLei® balmumu, saç uzamasının her iki yönüne de uygulanabilir

7. Cildin bir sonraki bölümünde tekrarlayın

8. İşlemden sonra cildi nemlendirin

Daha etkili sonuçlar elde edebilmek için Kaş tasarım, Kaş Boyama, Kaş Alma Eğitimlerimize katılın.

İnLei Hassas Yüz Tüyleri Alma Balmumunu Şimdi satın Al 

 

 

Yorum yapın